••• Predajňa literatúry je ZATVORENÁ ••• Objednávky z e-shopu vybavujeme priebežne. •••

Oznamy / aktuality

Fungovanie predajní EDIS

Naše predajne sú OTVORENÉ!!!

Objednávky z e-shopu vybavujeme priebežne.

Otváracie hodiny predajní nájdete v časti: Dôležité odkazy  Predajňa literatúry a EDIS shop.

 

 


Ocenení autori

Výbor sekcie pre vedeckú a odbornú literatúru a počítačové  programy Literárneho fondu každoročne udeľuje cenu za vedeckú a odbornú literatúru ako prejav verejného uznania za vytvorenie vedeckého alebo odborného diela, ktoré vyšlo v 1. vydaní. Teší nás, že za rok 2021 prémiu Literárneho fondu  získali aj dva tituly autorov zo Žilinskej univerzity.

V kategórii technických a matematických vied je to publikácia autorského kolektívu prof. Dr. Ing. Martin Decký, Ing. Walter Scherfel, doc. Ing. Eva Remišová, PhD., doc. Ing. Juraj Šrámek, PhD., doc. Ing. Katarína Zgútová, PhD., Ing. Jozef Vangel, CSc., Ing. Juraj Plesník   Trvaloudržateľné materiály a technológie výstavby vozoviek a spevnení dopravných plôch.

Druhým oceneným je kolektív autorov doc. Ing. Mária Hudáková, PhD., doc. Ing. Katarína Buganová, PhD., doc. Mgr. Vladimír T. Míka, PhD., Ing. Matej Masár, PhD. a dielo Integrovaný systém manažmentu rizík v podniku.

 Obidva tituly vydala Žilinská univerzita v Žiline v EDIS-vydavateľstve UNIZA.

Autorom srdečne blahoželáme!


Študijná literatúra s 0 % DPH pre študentov

V prípade, že ste študent Žilinskej univerzity (všetky formy a stupne štúdia), môžete si zakúpiť študijnú literatúru vydanú UNIZA s 0 % sadzbou DPH.

Podmienkou je, že počas procesu objednania označíte, že ste študentom UNIZA a overíte sa prostredníctvom UNIZA (LDAP) účtu, ktorý používate, napr. pre prihlásenie do IS Vzdelávania, WiFi, eMANY atď.

Meno a priezvisko na faktúre sa musí zhodovať s údajmi overeného študenta. Pri 0 % DPH nie je možná platba v hotovosti pri osobnom odbere. Odporúčame využiť platbu formou Elektronickej peňaženky UNIZA - eMANY (platí aj pre osobný odber a pre doručenie Slovenskou poštou vo forme zásielky na adresu, na poštu alebo Balíkomatu). Úhradu cez eMANY musí realizovať overený študent.

Pozn.: Nákup študijnej literatúry pre študentov UNIZA je oslobodený od DPH v zmysle § 31 ods. 1 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty


Tlač a viazanie záverečných prác

Dizajn záverečných prác pre študentov UNIZA bol schválený vedením UNIZA v roku 2012. Priniesol nielen jednotnosť obalov prác, rozšírenie možností grafických prvkov (logo UNIZA), používanie špeciálnych znakov, rozlíšenie podľa fakúlt, ale aj výraznú úsporu študentom.

V roku 2021 zabezpečujeme aj odoslanie hotových a uhradených záverečných prác na príslušnú fakultu UNIZA.

Pre objednanie je potrebné využiť samostatnú aplikáciu Objednávkový systém záverečných prác.

Obaly v koženkovej väzbe nie je možné objednať cez on-line objednávkový formulár. Objednávku je potrebné zadať osobne v EDIS-e.

 

Cenník (154 kB)
Systém objednávania v roku 2022 (418 kB)

košík
0.00 EUR