Akciová zľava 10% na propagačné predmety platí výlučne pre objednávky realizované prostredníctvom eshopu do konca mája 2021 !!! Odporúčame osobný odber s úhradou vopred cez eMANY - Elektronickú peňaženku UNIZA

Turbínový motor I. Teória a konštrukcia

Jozef Čerňan, Marian Hocko

Cena: 27.00 EUR s 10% DPH

ks

Dostupnosť:skladom 5+
ISBN:978-80-554-1673-1
Materiálové číslo:401764
Rok vydania:2020
Fakulta / útvar:FPEDaS
Typ publikácie:Vysokoškolská učebnica
Väzba:Brožovaná
Počet strán:335

Cieľom učebnice je vhodnou formou naplniť všetky požiadavky na úspešné zvládnutie rovnomenného predmetu, ktorý tvorí jednu z podstatných častí nosných vedomostí, ktoré musia budúci absolventi v rámci svojho inžinierskeho štúdia obsiahnuť a pripraviť ich po teoretickej stránke na výkon budúceho povolania v letectve. Učebnica môže byť použitá aj pre potreby odborníkov, ktorí pracujú v oblasti vývoja, výroby alebo opráv leteckých turbokompresorových motorov alebo turbokompresorových strojov.
Po obsahovej stránke sa táto učebnica zaoberá základnými parametrami turbínových motorov, ich základnými konštrukčnými a funkčnými celkami naprieč každým typom turbínového motora a požadovanou teóriou, ktorá popisuje ich funkciu.
Ako už názov učebnice naznačuje, učebnica má aj pripravované pokračovanie s názvom Turbínový motor 2, ktorá sa bude po obsahovej stránke zaoberať prevádzkovými charakteristikami, systémami a príslušenstvom jednotlivých turbínových motorov, potrebných pre ich bezporuchovú prevádzku. 
 

Súbory na stiahnutie:

 Obsah publikácie271 kB
košík
0.00 EUR