Akciová zľava 10% na propagačné predmety platí výlučne pre objednávky realizované prostredníctvom eshopu do konca mája 2021 !!! Odporúčame osobný odber s úhradou vopred cez eMANY - Elektronickú peňaženku UNIZA

Historické prírodné katastrofy v Žilinskom kraji

Miloš Jesenský

Cena: 7.90 EUR s 10% DPH

ks

Dostupnosť:skladom 1+
ISBN:978-80-89751-07-5
Materiálové číslo:300480
Rok vydania:2015
Typ publikácie:Kniha
Väzba:Pevná
Počet strán:194

Monografia predstavuje odbornú historickú prácu, prinášajúcu v rámci regionálnych dejín čitateľovi fenomén, ktorý sprevádzal a ovplyvňoval dejiny ľudskej spoločnosti od najstarších čias. Sila prírodných katastrof dokázala v minulosti zničiť celé mestá či dokonca civilizácie. Na našom území sa ich sila v takej miere neprejavovala, ale aj tak boli veľkým a každodenným nepriateľom našich predkov.

Autorom knihy "Historické prírodné katastrofy v Žilinskom kraji v kontexte environmentálnych dejín Slovenska" je Miloš Jesenský, ktorý pútavo rozpráva o prírodných katastrofách na severozápadnom Slovensku, predovšetkým na strednom Považí a Kysuciach. Monografia prináša prierezový výklad dejinami prírodných katastrof, ktorý mapuje všetky typy pohrôm, či už povodne, extrémy počasia, požiare alebo zemetrasenia.

Upozornenie: Pre tento tovar nie je možné zvoliť spôsob dopravy Osobný odber EDISshop

košík
0.00 EUR