Akciová zľava 10% na propagačné predmety platí výlučne pre objednávky realizované prostredníctvom eshopu do konca mája 2021 !!! Odporúčame osobný odber s úhradou vopred cez eMANY - Elektronickú peňaženku UNIZA

Žilinská župa v dejepise od 9. storočia po rok 1945

Miloš Jesenský a kolektív

Cena: 4.50 EUR s 10% DPH

ks

Dostupnosť:skladom 3+
ISBN:978-80-8128-140-2
Materiálové číslo:300478
Rok vydania:2015
Typ publikácie:Kniha
Väzba:Brožovaná
Počet strán:168

Kniha sleduje slovenské a svetové dejiny z pohľadu jednotlivých regiónov Žilinského kraja a tematicky nadväzuje na dejepisné osnovy pre žiakov stredných škôl. Župný dejepis je jedinečným zdrojom informácií o histórii nášho kraja, zachytáva dejiny regiónov Kysúc, Liptova, Oravy, Horného Považia a Turca od 9. storočia do roku 1945. V úvode každej kapitoly ponúka kniha súbor úloh a rôznych otázok, v závere kapitol súbor poznámok a námetov na zamyslenie.

Publikáciu vydala Matica slovenská a na jej tvorbe sa podieľali odborníci z Kysuckého, Liptovského a Považského múzea a Oravskej knižnice A. Habovštiaka. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky zaradilo uvedenú publikáciu do zoznamu odporúčaných materiálov didaktických prostriedkov určených pre stredné školy.

Upozornenie: Pre tento tovar nie je možné zvoliť spôsob dopravy Osobný odber EDISshop

košík
0.00 EUR