Počítačová mechanika I Maticová analýza rovinných priehradových a nosníkových sústav

Ján Kortiš, Ľuboš Daniel

Rok vydania:2019
Fakulta / útvar:SvF
Typ publikácie:Skriptá

ISBN: 978-80-554-1542-0

Skriptá sú určené pre študentov doktorandského ako aj inžinierskeho štúdia na technických univerzitách a ich cieľom je oboznámiť čitateľa s aktuálne používanými technikami výpočtov prútových a nosníkových sústav. Pre písanie algoritmov sa autori rozhodli použiť programovací jazyk Python ako najlepšiu alternatívu k osvojeniu si správnych programovacích techník, ktoré neskôr umožňujú ľahký prechod do ktoréhokoľvek iného programovacieho jazyka.

Súbory na stiahnutie:

Obsah publikácie29 kB