Manažment podnikov v železničnej doprave 2

Typ publikácie:Vedecká monografia
Väzba:Pevná

ISBN: 978-80-554-1378-5

Vedecká monografia predkladá súhrn  poznatkov z oblasti manažmentu podnikov v železničnej  doprave. Je jedinečná tým, že sa zaoberá možnosťami  využitia nástrojov manažmentu aolikovaných v podmienkach  dopravy. Publikácia je výborným príkladom  ako uvažovať o neustálom  zvyšovaní kvality služieb v rálnom ponímaní, bez nutnosti vynaloženia vysokocý finančných prostriedkov. Publikácia je určená vedeckej verejnosti, záujemcom o manažment  podnikov v železničnej doprave, pedagogickým  a osvetovým pracovníkom, poradcom, auditorom a manažérom dopravných podnikov. Je nadstavbou vysokoškolských učebníc Manažment  v železničnej doprave 1 a Manažment v železničnej doprave 2. Monografia rozširuje poznatky  z rôznych oblastí  aplikácie zásad manažmentu v železničnej doprave a je pokračovaním vedeckej monografie Manažment podnikov v železničnej doprave 1.