Plánovanie a prognostika v aplikáciach

Jozef Kľučka

Rok vydania:2009
Fakulta / útvar:FBI
Typ publikácie:Kniha
Väzba:brožovaná

ISBN: 978-80-8070-909-9

Publikácia Plánovanie a prognostika v aplikáciach je určená študentom interného aj externého štúdia Fakulty špeciálneho inžinierstva Žilinskej univerzity, resp. aj iným vysokým školám s manažérskym zameraním.

Obsah publikácie nadväzuje na vydanú učebnicu autorov prof. Ing. Ján Mikolaj,DrSc., Ing. Jozef Kľučka, CSc. a Ing. Branislav Vančo, PhD : Plánovanie a prognostika.

Cieľom autora bolo osloviť študentov, ale aj manažérov. Pre nich všetkých poskytuje publikácia vhodný vstup do problematiky plánovania, prognózovania a modelovania.