Tovaroznalectvo a manipulácia s materiálom

Iveta Kubasáková, Marián Gogola, Juraj Jagelčák, Jarmila Sosedová, Marián Šulgan

Rok vydania:2016

ISBN: 978-80-554-1215-3

Vysokoškolská učebnica Tovaroznalectvo a manipulácia s materiálom  je určená najmä študentom odborných  predmetov v akreditovaných študijuných  programoch zasielateľstvo a logistika, cestná doprava, letecká doprava a vodná doprava v odboroch  doprava a dopravné služby na Fakulte PEDAS  Žilinskej univerzity v Žiline. Táto učebnica sa zaoberá tradičnými aj modernými  manipulačnými prostriedkami a zariadeniami, ktoré sa využívajú v oblasti dopravy a logistiky  nielen  na Slovensku, ale aj v zahraničí. Zámerom  učebnice  je rozšírenie poznatkov nielen  študentov, ale aj odborníkov pôsobiacich najmä v dopravných, logistických a zasielateľských firmách.