Metódy hodnotenia kvality prepravných služieb

Eva Nedeliaková, Anna Dolinayová, Ivan Nedeliak

Rok vydania:2013
Typ publikácie:Vedecká monografia
Väzba:Pevná

ISBN: 978-80-554-0817-0

Kvalita prepravných služieb má v súčasnosti významnú úlohu v presadzovaní dopravných podnikov na trhu. Hodnotenie kvality v tejto oblasti je spojené s mnohými špecifikami, na vysvetlenie ktorých je zameraná táto vedecká monografia prinášajúca progresívny pohľad  na aktuálnu problematiku. Metódy a modely  charakterizované v publikácii predstavujú výstupy vedeckého skúmania  autorov. Autori svoju vedeckovýskumnú  činnosť dlhodobo orientujú na kvalitu služieb a témy s ňou  súvisiace, čoho výsledkom  sú mnohé vedecké projekty, ako aj súbor publikácií, napríklad vedecké monografie   Podnikanie v železničnej  doprave, Prognózovanie  pre manažérov dopravy, vysokoškolské učebnice Manažment v železničnej doprave 1 , Manažment v železničnej doprave 2 a ďalšie.