Micro Station V8i SELECT Series 2

Rok vydania:2011
Fakulta / útvar:SvF
Typ publikácie:Skriptá

Tieto skriptá by Vám mali pomôcť zvládnuť tvorbu výkresov pomocou počítača, vo svete označovanom ako ,, CAD - Computer Aided Design", pomocou programu Micro Station.

MicroStation je teda CAD platformou slúžiacou na tvorbu vektorovej grafiky. Ako všetko, aj on prešiel svojím vývojom a mnohými verziami. Tieto skriptá sú orientované na verziu V8i SELECT series 2, pričom takmer všetky funkcie a nástroje preberané v týchto skriptách obsahuje aj MicroStation PowerDraft, ktorý predstavuje plne funkčnú (mierne oklieštenú) verziu výborne použiteľnú na výukové účely.